O nas

Nowoczesne pomoce dydaktyczne

Pomoce edukacyjne w  naszej ofercie, dostosowane są do obecnych wymogów podstawy programowej oraz je skutecznie uzupełniają. Idealnie sprawdzają się w edukacji ogólnej, edukacji włączającej oraz są pomocne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Przygotowaliśmy również nowoczesne pomoce dydaktyczne do nauki w ruchu oraz do nauki metodą eksperymentu z zakresu nauk przyrodniczych.

Oferujemy nowoczesne, multimedialne programy kompleksowo wspierające profilaktykę, diagnozę oraz terapię problemów rozwojowych dzieci i młodzieży a także interaktywne rozwiązania wspomagające rozwój kluczowych kompetencji w edukacji szkolnej. Programy te nieustannie rozwijamy m.in. pod nadzorem merytorycznym Polskiego Związku Logopedów i Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

Oferowane przez nas rozwiązania pomagają w realizacji Indywidualizacji procesu nauczania zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zespół Ei System

Ei System to zespół współpracujących od kilkunastu lat najwyższej klasy specjalistów technologii edukacyjnych oraz nowoczesnych i łatwych do wdrożenia metod nauczania na potrzeby edukacji szkolnej. Jesteśmy prekursorami w dziedzinie wykorzystywania rozwiązań informatycznych na potrzeby edukacji szkolnej.

Od lat wspieramy nauczycieli i pedagogów w ich codziennej pracy, jednocześnie korzystając z ich bogatego doświadczenia w pracy dydaktyka.

Kompetencje Ei System

Posiadamy innowacyjne podejście do wykorzystania technologii w edukacji, pozwalające na znajdowanie rozwiązań skutecznych, praktycznych oraz łatwych do wdrożenia i utrzymania.

Potrafimy stworzyć uniwersalne i nowoczesne materiały dla dzieci i młodzieży, oraz wiemy jak przygotować kompletne narzędzia wspomagające skuteczne wykorzystanie w szkołach metody projektowej oraz rywalizacji. Swoje umiejętności potwierdziliśmy w realizowanych projektach o skali regionalnej i ogólnopolskiej, za które otrzymaliśmy wyróżnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Doświadczenie Ei System

 

Zapraszamy do współpracy!

EiSystem sp. z o.o.

Ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań

bok@eisystem.pl tel. 61 8175050