Pomoce dydaktyczne

Wśród dostępnych pomocy dydaktycznych dostępnych w sklepie internetowym Ei System znajdziesz te stworzone z myślą o przedszkolu, jak i dla szkół podstawowych. Obecnie w polskich...

Podkategorie

 • Wychowanie przedszkolne

  Pomoce edukacyjne dla przedszkola przygotowane przez Wydawnictwo edukacyjne Ei System, powinny wpisywać się w obecnie cenione obszary dydaktyczne jak np. STEAM w przedszkolu, kodowanie w przedszkolu, czy długopisy 3D z szeroką ofertą dydaktyczną oferowaną przez markę Banach 3D. Oprócz nowoczesnych rozwiązań z zakresu cyfryzacji, warto na zajęcia wprowadzić multimedialne pomoce dydaktyczne oraz karty pracy marki Eduterapeutica lux. Inicjowanie ciekawych i angażujących dzieci zajęć pozwala na nabycie przez nich istotnych umiejętności kompensacyjno-rewalidacyjnych oraz tych rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne już na etapie przedszkola. Dzięki logopedycznym kartą pracy Eduterapeutica, przeprowadzisz zajęcia logopedyczne oraz zyskasz nowe pomysły na ciekawe gry logopedyczne. Sprawdź wszystkie dostępne pomoce dydaktyczne dla przedszkoli i wybierz te najbardziej odpowiednie dla Twojej placówki.

 • Edukacja wczesnoszkolna

  W edukacji wczesnoszkolnej warto wdrożyć różnorodne, nowoczesne i przede wszystkim specjalistyczne pomoce dydaktyczne. Odwiedzając sklep internetowy Ei System masz pewność, że znajdziesz tam sprawdzone rozwiązania dla dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych, będących na etapie edukacji wczesnoszkolnej oraz materiały dydaktyczne, które są zgodne z programem nauczania - do nauki czytania i pisania, czy na zajęcia z matematyki. Pakiety multimedialne, które stale są rekomendowane przez nauczycieli i terapeutów to: „Niepełnosprawność intelektualna i ASD”, materiały interaktywne do percepcji i uwagi słuchowej „Trenuj ucho!”, „Kompetencje emocjonalno-społeczne. Szkoła” i wiele więcej pomocy edukacyjnych, które wspierają rozwój ucznia.

 • Szkoła podstawowa 4-8

  Potrzeby edukacyjne w szkole podstawowej w klasach 4-8 wymagają ciekawego i różnorodnego podejścia. Gwarantuje je użycie dedykowanych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli, które pozwolą na przeprowadzenie ciekawych zajęć z wykorzystaniem multimediów. Posiadamy w ofercie pomoce matematyczne, geograficzne oraz te dedykowane do przeprowadzenia zajęć humanistycznych. Pakiety edukacyjne są stworzone w taki sposób, że zaciekawią i zaangażują w zajęcia najbardziej opornego ucznia. Niezależnie jakiego przedmiotu uczysz, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią dla twoich uczniów pomoc dydaktyczną.

 • Szkoła ponadpodstawowa

  W ofercie dla szkół ponadpodstawowych znajdziesz materiały i pomoce dydaktyczne z chemii, biologii i fizyki. Nauki ścisłe i przyrodnicze sprawiają często wiele trudności uczniom, warto wtedy wprowadzić na swoje zajęcia sprawdzone i nowoczesne materiały multimedialne, które przełamią barierę z uczniami potrzebującymi większego wsparcia w nauce . Ponadto rozwiną one umiejętności uczniów, którzy w danej tematyce czują się jak ryba w wodzie. Dzięki odpowiedniemu podejściu i dobrze dobranym pomocom dydaktycznym nauki ścisłe i przyrodnicze dadzą się polubić! 

 • Szkolenia online

  Szkolenia z materiałów dydaktycznych, które oferujemy, pomogą w kompleksowym poznaniu naszych produktów. Dzięki takiemu wieloobszarowemu, holistycznemu podejściu, decydując się na szkolenie online z materiałów dydaktycznych Ei System, czy naszej marki Eduterapeutica lux masz pewność, że wykorzystasz potencjał i możliwości zakupionych pomocy w 100%. Baza szkoleń online będzie stale się powiększać, abyście w każdej chwili mogli poszerzyć swoje kompetencje o nowe zagadnienia. Szkolenia są kierowane do nauczycieli, terapeutów, logopedów, pedagogów - wszystkich specjalistów związanych z branżą edukacyjną. Wśród szkoleń znajdziesz również te z obszaru nowoczesnych technologii – długopisów 3D i AI, przygotowane są one na potrzeby stale rosnącego zapotrzebowania na rozwijanie umiejętności cyfrowych u uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

Aktywne filtry

Umiem czytać

Umiem czytać to ćwiczenia wspierają następujące funkcje poznawcze niezbędne dla rozwoju umiejętności wyraźnego i...
235,77 zł
Umiem pisać

Umiem pisać to zestaw ćwiczeń, które wspierają następujące funkcje poznawcze: koncentracja uwagi, umiejętności...
235,77 zł
Umiem liczyć

Umiem liczyć to ćwiczenia wspierające funkcje niezbędne dla rozwoju zdolności liczenia i rozwiązywania zadań...
317,07 zł