Opinie Klientów

Filamenty firmy Banach 3D to wysokiej jakości biodegradowalny i bezpieczny dla dzieci materiał. Potwierdzają to testowane dotychczasowo filamenty PLA PREMIUM SMOOTH oraz PLA PREMIUM ACTIV, które podczas druku nie stanowiły problemu. Materiał nawinięt
Czytaj więcej ...
Filamenty firmy Banach 3D to wysokiej jakości biodegradowalny i bezpieczny dla dzieci materiał. Potwierdzają to testowane dotychczasowo filamenty PLA PREMIUM SMOOTH oraz PLA PREMIUM ACTIV, które podczas druku nie stanowiły problemu. Materiał nawinięty jest prawidłowo, dzięki czemu nie plącze się na szpuli, a średnica materiału nie odbiega od normy. Wysokiej jakości filamenty firmy Banach 3D są łatwe w drukowaniu i dostępne w szerokiej palecie kolorów. Struktura materiału nie zapycha głowicy, dzięki czemu jakość wydruku jest na najwyższym poziomie. W związku z powyższym z całym przekonaniem rekomenduje firmę Banach 3D jako specjalistę w swojej branży.

Filamenty PLA Banach 3D - Smooth

Since the era of Charlemagne

and 12 thousand Georgian manuscripts

Hi guys! I am a 19 year old beautiful girl from Ukraine, looking for new friends. More: https://telegra.ph/Looking-for-new-friends-05-13

so expensive material

Dodaj opinię

Ocena:
Anuluj
Aktywna tablica 2023 – wsparcie szczególnych potrzeb edukacyjnych

Aktywna tablica 2023 – wsparcie szczególnych potrzeb edukacyjnych

Co to jest program „Aktywna Tablica”?

„Aktywna Tablica” to program rządowy, który dzięki dofinansowaniom przewidzianym do 2024 roku wspiera polskie szkoły w kształceniu uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz niepełnosprawnościami. To również możliwość rozwoju szkolnej infrastruktury, a co najważniejsze nauczyciele i uczniowie nabywają nowe kompetencje – kompetencje informacyjno-komunikacyjne. Wyposażenie placówki w narzędzia rozwijające dziecięce umiejętności w obszarze TIK zwiększają ich szanse na sprawny rozwój. Środki nabyte przez szkoły w programie „Aktywna Tablica” pozwalają na zakup nowoczesnych materiałów dydaktycznych, sprzętu, pakietów multimedialnych oraz wielu innych sprawdzonych narzędzi do terapii. 

„Kto może skorzystać z dofinansowania w programie „Aktywna Tablica”?

Program „Aktywna Tablica” jest skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a wysokość dofinasowania sięga 35 000 zł. W ciągu czasu trwania programu „Aktywna Tablica” szkoła podstawowa kształcąca uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnościami, może wnioskować jeden raz o udzielenie wsparcia finansowego w wysokości nie wyższej niż 43 750 zł. Z całej kwoty, którą zgłosi organ prowadzący, 80% jest finansowane. 

Co można zakupić z programu „Aktywna Tablica”?

Nasza marka Eduterapeutica tworzy i rozwija programy multimedialne o nowoczesne i sprawdzone terapie, przeznaczone do pracy ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W naszej ofercie znajdziesz materiały dydaktyczne stworzone przez specjalistów, którzy na co dzień pracują z dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami. W naszej ofercie znajdziesz pomoce dydaktyczne i narzędzia do terapii wyszczególnione w rozporządzeniu, a mianowicie:

1. Pomoce dydaktyczne lub narzędzia do terapii:

o procesów komunikacji, w tym zaburzeń przetwarzania słuchowego, dla uczniów z centralnymi zaburzeniami słuchu, słabosłyszących, z zaburzeniami koncentracji i uwagi, w tym z ADHD, autyzmem,

o psychoneurologicznej dla uczniów z zaburzeniami uwagi i koncentracji w tym: ADHD, ADD, z niepełnosprawnością intelektualną oraz dla uczniów z zaburzeniami procesów uczenia się, w tym z dysleksją, dyskalkulią,

o dla uczniów z zaburzeniami wymagającymi terapii logopedycznej lub psychologicznej,

o dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim,

2. Specjalistyczne oprogramowanie do pomocy dydaktycznych lub narzędzi do terapii.

Pakiety Eduteraputica – 100% zgodne wymogami rozporządzenia

Nowa edycja pakietów multimedialnych Eduterapeutica Lux powstała z myślą o potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych nauczycieli oraz terapeutów. Każdy materiał dydaktyczny jest przemyślany i dokładnie przeanalizowany przez specjalistów. Przyjazne i ciekawe wizualnie ćwiczenia interaktywne zachęcają do udziału w terapii, a dodatkowo budują w uczniach optymizm, wytrwałość i wiarę we własne możliwości. 

Eduterapeutica Lux to kompleksowe i różnorodne pomoce dostępne w formie:

multimediów,

materiałów tradycyjnych,

nowoczesnych narzędzi, takich jak drukarki i długopisy 3D.

Nasze pomoce przygotowane są do prowadzenia zajęć na każdym etapie rozwoju – dla uczniów w wieku od 6 lat. Jesteśmy najsilniejszą marką z bogatym doświadczeniem, której zaufało już kilka tysięcy szkół.

Wypełnij wniosek i zgłoś udział w programie „Aktywna Tablica”

Skontaktuj się z wydawnictwem Ei System, a przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności oraz pomożemy w dobraniu oferty dostosowanej do wymagań Twojej placówki. Pamiętaj, że wniosek o dofinansowanie możesz złożyć do 15 maja 2023 roku.

Powiązane posty

Udostępnij