Opinie Klientów

Filamenty firmy Banach 3D to wysokiej jakości biodegradowalny i bezpieczny dla dzieci materiał. Potwierdzają to testowane dotychczasowo filamenty PLA PREMIUM SMOOTH oraz PLA PREMIUM ACTIV, które podczas druku nie stanowiły problemu. Materiał nawinięt
Czytaj więcej ...
Filamenty firmy Banach 3D to wysokiej jakości biodegradowalny i bezpieczny dla dzieci materiał. Potwierdzają to testowane dotychczasowo filamenty PLA PREMIUM SMOOTH oraz PLA PREMIUM ACTIV, które podczas druku nie stanowiły problemu. Materiał nawinięty jest prawidłowo, dzięki czemu nie plącze się na szpuli, a średnica materiału nie odbiega od normy. Wysokiej jakości filamenty firmy Banach 3D są łatwe w drukowaniu i dostępne w szerokiej palecie kolorów. Struktura materiału nie zapycha głowicy, dzięki czemu jakość wydruku jest na najwyższym poziomie. W związku z powyższym z całym przekonaniem rekomenduje firmę Banach 3D jako specjalistę w swojej branży.

Filamenty PLA Banach 3D - Smooth

Since the era of Charlemagne

and 12 thousand Georgian manuscripts

Hi guys! I am a 19 year old beautiful girl from Ukraine, looking for new friends. More: https://telegra.ph/Looking-for-new-friends-05-13

so expensive material

Dodaj opinię

Ocena:
Anuluj
Złote Godło dla Ei System

Złote Godło dla Ei System

- Kategorie: Druk 3D

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Wydawnictwo edukacyjne Ei System, zostało docenione za wkład w rozwój nowoczesnych technologii 3D w edukacji. Jakość produktów naszej marki Banach 3D potwierdza międzynarodowe wyróżnienie - Złote Godło "Najwyższa Jakość Quality International 2022". To budujące nas ukoronowanie dotychczasowych działań i wzmocnienie w nas przekonania, że to co robimy ma sens. Ei System to wydawnictwo godne zaufania, wydawnictwo, o którym z dumą możemy powiedzieć - Najwyższa Jakość 2022 roku.

Jakość produktów godna XXI wieku

Złote Godło najwyższej jakości dla Ei System za produkty Banach 3D

Przyszłość edukacji 3D, okiem Ei System

"Już dziś wiemy, że młodzi ludzie będą w nieodległej przyszłości pracować w zawodach, które jeszcze nie mają swojej nazwy. Dlatego nie wystarcza już klasyczna edukacja. Należy kształtować nowe kompetencje, zarówno u nauczycieli, jak i uczniów. Wymaga to nieustannego doskonalenia nowoczesnych metod pedagogiki. I tu pojawiamy się my" Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, którym powstał na łamach  czasopisma "Dziennik Gazeta Prawna". Dzielmy się tam naszym spojrzeniem na przyszłość edukacji w kontekście druku 3D. 

Technik druku 3D – zawód przyszłości czy hobby inżynierów?

Udostępnij