Eduterapeutica - seria nowoczesnych pomocy multimedialnych

Eduterapeutica to seria nowoczesnych programów multimedialnych, które pomagają w realizacji indywidualizacji procesu nauczania dzieci w różnym wieku. Dzięki niej zajęcia stają się interesujące dla uczniów a jednocześnie dają lepsze efekty dydaktyczno-terapeutyczne. 

Eduterapeutica to praktyczne narzędzie oparte na bogatym materiale, pełne różnorodnych i ciekawych ćwiczeń.  Jednocześnie jest dostosowane do zdolności percepcyjnych dzieci i młodzieży. Atrakcyjna forma graficzna, połączona z animacją oraz dźwiękiem, potrafi dzieci miło zaskakiwać, zachęcając  je do pokonywania kolejnych poziomów w procesie terapii.  Eduterapeutica jest prosta w obsłudze, w związku z czym nawet dzieci przedszkolne mogą z niej korzystać  w sposób samodzielny.

Eduterapeutica już od 12 lat wspiera terapeutów, pedagogów oraz nauczycieli specjalistów. Natomiast dzieci i młodzież motywuje do podejmowania współpracy w terapii. 

Licencja otwarta to duże udogodnienie dla każdej placówki. Z Eduterapeutica mogą bowiem korzystać wszyscy uczniowie oraz cała kadra pedagogiczna, a program można zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń. 

Różnorodne i ciekawe ćwiczenia

Eduterapeutica Autyzm dla całego grona pedagogicznego

Od 12 lat wspieramy terapeutów, pedagogów oraz nauczycieli specjalistów