Szkolenia z obsługi drukarki Banach School

Prowadzimy szkolenia online dla naszych Klientów w zakresie obsługi drukarki 3D Banach School.

Podczas szkolenia online poznasz zasady obsługi drukarki 3D na poziomie podstawowym. Omówimy, jak rozpocząć pracę z drukarką Banach School od rozpakowanie po uruchomienie i przygotowanie pierwszego wydruku. Podpowiemy również, jak wykorzystać druk 3D w wielu obszarach edukacji.

Zapisz się na szkolenie i weź w nim udział w najodpowiedniejszym dla siebie czasie. To Ty decydujesz o której godzinie i w którym dniu skorzystasz z udostępnionych przez nas materiałów.

Po wypełnieniu formularza, szkolenie otrzymasz na maila. Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, oprócz szkolenia, przygotowaliśmy dla Was całą serię materiałów dydaktycznych, które przydadzą się każdemu kto rozpoczyna przygodę z drukiem 3D. 

Szkolenia produktowe Eduteraputica lux

Bezpłatne szkolenia produktowe z pakietów edukacyjnych Eduteraputica lux

Wykorzystaj je na 100% w terapii oraz podczas zajęć edukacyjnych. Pakiety multimedialne Eduteraputica lux są zaprojektowane, aby wspierać proces nauki i rozwijania różnych umiejętności. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjnej serii pakietów edukacyjnych, a dzięki szkoleniom poznasz ich wartość merytoryczną, która jest niewątpliwie nierozerwalnym atutem naszej serii Eduteraputica lux. Przekonaj się sam, jak łatwo zaangażujesz uczniów w terapię - niezależnie, czy pracujesz indywidulanie, czy grupowo. Ponadto pakiety Eduteraputica lux znajdą szerokie zastosowanie w placówkach ogólnodostępnych i integracyjnych, dzięki nim dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi szybciej i łatwiej nawiążą relacje z rówieśnikami. Nasze produkty posiadają bezterminową, licencję otwartą, co wiąże się z możliwością pracy na większej liczbie urządzeń przez większą ilość osób. Witaj w świecie Eduterapeutica Lux, gdzie edukacja i terapia łączą się w niezwykły sposób.