Szkolenia z obsługi drukarki Banach School

Prowadzimy szkolenia online dla naszych Klientów w zakresie obsługi drukarki 3D Banach School.

Podczas szkolenia online poznasz zasady obsługi drukarki 3D na poziomie podstawowym. Omówimy, jak rozpocząć pracę z drukarką Banach School od rozpakowanie po uruchomienie i przygotowanie pierwszego wydruku. Podpowiemy również, jak wykorzystać druk 3D w wielu obszarach edukacji.

Zapisz się na szkolenie i weź w nim udział w najodpowiedniejszym dla siebie czasie. To Ty decydujesz o której godzinie i w którym dniu skorzystasz z udostępnionych przez nas materiałów.

Po wypełnieniu formularza, szkolenie otrzymasz na maila. Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, oprócz szkolenia, przygotowaliśmy dla Was całą serię materiałów dydaktycznych, które przydadzą się każdemu kto rozpoczyna przygodę z drukiem 3D. 

Gwarancja GOLD

Wsparcie merytoryczne i sprzętowe​

Gwarancja GOLD dla sprzętu Banach 3D, to przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe wraz z dodatkową bezpłatną usługą serwisową. Pomożemy Ci w pierwszych krokach ze sprzętem, wskażemy obszary, w jakich możesz zaadaptować go w swojej szkole, a także pomożemy rozpocząć drukowanie 3D w Twojej placówce.  Jako jedyni na rynku oferujemy pełne wsparcie merytoryczne, dzięki któremu nasi specjaliści odpowiedzą telefonicznie, mailowo oraz na grupie FB na najczęstsze pytania związane z drukiem 3D, takie jak przygotowanie drukarki 3D do druku, wybór odpowiedniego modelu, przygotowanie plików do druku. Wskażemy, w jakich programach graficznych można stawiać pierwsze kroki w modelowaniu. Jako jedyni producenci drukarek 3D, w trosce o placówki oświatowe, przyjmujemy każdy sprzęt bez zastrzeżeń – przeczyścimy zapchaną dyszę, wyregulujemy ekstruder oraz pomożemy z prawidłową kalibracją urządzenia. Każda drukarka sprawdzona jest kompleksowo przez specjalistów druku 3D, a po naprawie sprzęt testowany jest nawet 48 godzin.