Znajdź u nas miejsce dla siebie!

Obszary naszej działalności

Jesteśmy  Wydawnictwem Oświatowym istniejącym na polskim rynku edukacyjnym od 12 lat.  Wspieramy całe grono pedagogiczne w ich codziennej pracy tworząc  specjalistyczne produkty i nowoczesne rozwiązania.

Kompleksowo wspieramy terapię wszystkich uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, tworząc multimedialne pomoce dydaktyczne z serii EDUTERAPEUTICA. Z naszych pakietów dydaktycznych korzystają, logopedzi, pedagodzy, terapeuci oraz nauczyciele specjaliści.

Eduterapeutica to seria nowoczesnych programów multimedialnych, które pomagają w realizacji indywidualizacji procesu nauczania dzieci w różnym wieku. Dzięki niej zajęcia stają się interesujące dla uczniów a jednocześnie dają lepsze efekty dydaktyczno-terapeutyczne. 

Jesteśmy również producentami drukarek 3D marki Banach, które zostały przygotowane z myślą o polskich szkołach.
EkoSystemy Banach 3D to praktyczne zastosowanie druku 3D w 12 różnorodnych szkolnych obszarach. 

W ostatnich latach doskonale poznaliśmy oczekiwania polskich szkół – dlatego tylko z nami nauczyciele i uczniowie poczuli się pewnie w druku 3D!
Przygotowaliśmy 5-letni plan dla uczniów i nauczycieli, aby krok po kroku zachęcić ich do drukowania w 3D aż w końcu do modelowania w druku 3D.

Oferty pracy

Grafik/animator

Za największymi sukcesami stoją ludzie!

Największą zaletą Ei System jest atmosfera wzajemnego wsparcia oraz pracodawcy słuchający potrzeb swoich pracowników, które tworzą swobodną przestrzeń do pracy. Różnorodne zadania dają możliwość stałego rozwoju na wielu płaszczyznach.

Michalina Balcerzewska

grafik/animator

Praca w Ei System to przede wszystkim praca w świetnej atmosferze. Ogromnym plusem jest praca nad różnorodnymi projektami, które dają możliwości rozwoju.  Pracując w Ei System nie sposób się znudzić, ponieważ codziennie uczę się czegoś nowego.

Paulina Świdrak

grafik/animatror

Kwestię, którą najbardziej doceniam to swoboda pracy i rozliczanie typowo zadaniowe Polityka otwartych drzwi pomaga w natychmiastowym rozwiązaniu problemów i zagwozdek, a wysoka kultura pracy pozwala utrzymać pracownikom odpowiedni work-life-balance.

Patryk Cichoracki

Menedżer ds. rozwoju produktu

Zapraszamy do współpracy

znajdziesz nas

św. Michała 43

61-119 Poznań

kontakt

Telefon: 61 817 50 50

Email: praca@eisystem.pl

pracujemy w godzinach

PON-PT 08.00 - 16.00