Poznaj Ambasadorów wydawnictwa Ei System

Poznaj naszego Ambasadora Jolantę Majkowską.

mgr Jolanta Majkowska

Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem, wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z informatyki i języka polskiego. Od lat wdraża nowoczesne technologie w szkole specjalnej. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli ,,Czas TIKa”. Autorka licznych artykułów i publikacji na temat innowacyjnych metod i technik nauczania, prelegentka na ogólnopolskich konferencjach. Trenerka programu Mistrzowie Kodowania, autorka ścieżki dla szkół specjalnych w programie Fundacji Orange #SuperKoderzy propagującym programowanie. Laureatka ogólnopolskich konkursów. Autorka i współautorka programów autorskich, projektów, stron internetowych oraz innowacji pedagogicznych. Współautorka bloga propagującego wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. 

Wydawnictwo Ei System to doświadczony zespół specjalistów. Cieszę się, że mogę być Ambasadorem marki Banach 3D oraz Eduterapeutica Lux.

mgr Zyta Czechowska

 Nauczyciel Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu  #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP.  Trener Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasador Dell Technologies.

Długopisy Banach 3D i pakiety multimedialne Eduterapeutica Lux to przyszłość edukacji. Niezależnie, czy prowadzisz indywidualne terapie, czy grupowe niezbędne pomoce dydaktyczne znajdziesz w jednym miejscu! 

Poznaj naszego Ambasadora Zytę Czechowską

Poznaj Ambasadorów marki Banach 3D

Poznaj naszego Ambasadora Łukasza Gierka.

mgr Łukasz Gierek

Wykładowca akademicki na Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wyróżniony i zaliczony do grona 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019 oraz 2021 r. przez kapitułę ekspertów oraz praktyków skupionych wokół Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce. Uczestnik, trener i prelegent na międzynarodowych konferencjach dla nauczycieli (m.in. Toronto, Singapur, Ateny, Helsinki, Wiedeń, Sarajewo). Z zakresu szeroko pojętej edukacji w przestrzeni cyfrowej współpracował i pracował dla: Acer Polska, Dell Polska, Microsoft Polska, Microsoft Worldwide, Wacom Polska, Ambasada USA w Polsce. Z zakresu szeroko pojętej edukacji w zakresie cyberbezpieczeństwa współpracował i pracował dla: Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu, Miejska Komenda Policji, Sąd Rejonowy w Radomiu, Ambasada USA w Polsce.

Dzięki marce Banach 3D Twoja szkoła zostanie zauważona i ceniona, przez rodziców i instytucje lokalne.

mgr Jacek Kawałek

Nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Nr 1 im H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. Z zawodu elektryk. Dwu letnia służba wojskowa w Bałtyckiej Brygadzie Wojsk Ochrony Pogranicza w Koszalinie. Ukończył WSInż w Koszalinie na kierunku Technika i Informatyka na Wydziale Mechanicznym, oraz Grafikę Komputerową na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. W zawodzie nauczyciela od 1992 roku. Jest twórcą projektu KOŁOBRZEG 3D mającego na celu zainteresowanie uczniów i mieszkańców Kołobrzegu historią miasta, które praktycznie całkowicie zniszczyły wojny. W projekcie technologia 3D wykorzystywana jest zarówno do modelowania, druku 3D i animacji. Jest współtwórcą szkolnej telewizji SIENKIEWICZ TV, prezes Stowarzyszenia SAPERE AUDE działającego na rzecz młodzieży.

“Druk 3D to moja pasja - wraz z uczniami stworzyłem historyczne makiety Kołobrzegu, które zostały wystawione w muzeach, ratuszu i bazylice” Marka Banach 3D pozwoli Tobie od podstaw poznać druk 3D!

Poznaj naszego Ambasadora Jacka Kawałka
Poznaj naszego Ambasadora Artuta Tutkę.

mgr Artur Tutka

Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Technicznych Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Nauczyciel z 24-letnim doświadczeniem. Naucza przedmiotów zawodowych. Ukończone studia: WSP Rzeszów - Technika z informatyką, WSSG w Tyczynie - Studia podyplomowe Socjologia organizacji i zarządzania oświatą, Uniwersytet Jagielloński - Studia podyplomowe Informatyka dla nauczycieli. Wolontariusz Fundacji E-Nable Polska.

Największe projekty społeczne z uczniami;

Projekt PollutionFinder, Projekt BeeApp, Projekt Aleja Czystych serc, ZheltaK6, Projekt Szczęście z plastiku,

 Twoja szkoła wprowadza druk 3D, a ty ni wiesz, jak zacząć? Mamy to czego potrzebujesz! Od podstaw wprowadzimy Cię w świat druku 3D. 

mgr Anna Skrzypczak - Gniot

Dyplomowany nauczyciel matematyki i informatyki. Od ponad 20 lat pracuje w szkolnictwie, nauczając przedmiotów ścisłych na podstawowym i średnim poziomie edukacji. Związana z programowaniem przez cały czas swojej kariery zawodowej. Od wielu lat prowadzi dodatkowe zajęcia dla uczniów, podczas których odkrywa przed nimi fascynujący świat kodowania, robotyki oraz druku 3D. Autorka innowacji pedagogicznej zgłoszonej do Kuratorium Oświaty „Mała Akademia Kodowania”. Koordynatorka IV edycji Ogólnopolskiego Programu „Mistrzowie Kodowania” i projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Była pomysłodawcą i realizatorem grantów matematycznych ze środków programu mPotęga: „SzyfroŁamacze”, „mModelowanie czyli brył oswajanie”, „Śladami Enigmy”. Pod jej opieką uczniowie sięgali po laury w konkursach matematycznych i informatycznych, m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr czy Poznańskim Turnieju Programistycznym „Educathon – programuj #na Marszałkowskiej”.

"Pokaże Ci kroku po kroku, jak zrozumieć i pokochać druk 3D." Z marką Banach 3D jest to możliwe!

Poznaj naszą Ambasadorkę Annę Skrzypczak - Gniot.
Ambasadorka marki Banach 3D Edyta Borowicz Czuchryta.

mgr Edyta Borowicz - Czuchryta

Nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie i wykładowca w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie. Od 2009 roku związana z programem eTwinning. Zrealizowała już kilkadziesiąt projektów, a większość z nich docenionych zostało Krajową i Europejską Odznaką Jakości. Doświadczony ambasador programu eTwinning. Jest też trenerem warsztatów komputerowych. Zdolności dydaktyczne szkoliła na kursie Teaching English to Young Learners na Uniwersytecie Maryland, stypendium Ambasady Amerykańskiej. W 2017 roku została Nauczycielem Języka Angielskiego BAS 2016 w konkursie organizowanym przez British Alumni Society i OUP. W 2018 dołączyła do grona Microsoft Innovative Educator Experts. W 2019 roku wygrała udział w Konferencji #EducationExchangeE2 w Sydney. Jej motto: „Nie byłoby nauczycieli, gdyby nie nasi uczniowie!” W 2021 roku została nagrodzona GLOBAL TEACHER AWARD Przez Fundację AKS w Indiach. Każdego dnia wstaje i idąc do szkoły zastanawia się co może dzisiaj zrobić, żeby być kimś inspirującym dla swoich uczniów. Należy do społeczności Superbelfrów.

Długopisy 3D marki Banach to śwetne urozmaicenie zajęć edukacyjnych. Mogę się cieszyć  z większego zaangażowania i nauczycieli i uczniów.

Poznaj Ambasadorów marki Eduterapeutica lux

mgr Monika Bekker - Goska

Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczej, jest: mgr oligofrenopedagogiki, coachem, neurodydaktykiem, psychologiem motywacji.

Doświadczenie zawodowe:

  • 15 lat pracy w szkole jako pedagog, oligofrenopedagog i nauczyciel,
  • 8 lat konsultant w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli,
  • wykładowca na studiach podyplomowych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej oraz Instytutu Studiów Podyplomowych na kierunkach autyzm, pedagogika specjalna, przygotowanie pedagogiczne, oligfrenopedagogika, socjoterapia, resocjalizacja,
  • wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku pedagogika i pedagogika socjalna,
  • trener i szkoleniowiec kierowniczej kadry oświatowej, nauczycieli, pracowników socjalnych, rodziców,
  • terapeuta w ośrodku rehabilitacyjnym,
  • indywidualna prywatna praktyka terapeutyczna.
Jestem Autorką pakietu multimedialnego ADHD z nowej edycji Eduterapeutica. Cieszę się że mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi Nauczycielami.