Skuteczna i przyjazna terapia uczniów ze SPE

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce pakiet prezentacyjny dla trzech wybranych zestawów: Logopedia, Dysleksja i Dyskalkulia. W ramach pakietu prezentujemy po 10 przykładowych interaktywnych, multimedialnych ćwiczeń z zakresu logopedii, dyskalkulii oraz dysleksji. Przyjazne i ciekawe wizualnie ćwiczenia interaktywne zachęcają dzieci do udziału w terapii, a dodatkowo budują w nich optymizm, wytrwałość i wiarę we własne możliwości. Publikacje te są wydawane w ramach marki Eduteraputica lux, która jest dostosowana do prowadzenia skutecznej terapii stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej. Licencja otwarta pozwala na korzystanie z materiałów multimedialnych zarówno przez nauczycieli, jaki i uczniów. 

Darmowy terapeutyczny pakiet prezentacyjny od Eduterapeutica Lux.

Z życzeniami owocnych terapii z Eduteraputica Lux!

Skorzystaj z 30 przykładowych ćwiczeń multimedialnych

Logopedia rozszerzona Eduterapeutica Lux

Eduterapeutica Lux Logopedia rozszerzona

Multimedialny program diagnostyczno-terapeutyczny, wspierający specjalistów w skutecznym rozpoznawaniu wad wymowy i planowaniu indywidualnej terapii logopedycznej z wykorzystaniem bogatej bazy ćwiczeń interaktywnych, a także tradycyjnych pomocy dydaktycznych.

Z "Eduterapeutica Logopedia" sprawisz, że Twoje zajęcia będą wyjątkowo atrakcyjne. Interaktywny charakter terapii w programie Eduterapeutica, z pewnością spowoduje, że dzieci będą chętnie powtarzać, ćwiczyć oraz bawić się, dzięki czemu nie będą czuły, że poddane są terapii. To doskonała motywacja i zachęta dzieci do powtarzania żmudnych i monotonnych ćwiczeń logopedycznych.


Eduterapeutica Lux Dyskalkulia

Program umożliwia przeprowadzenie oceny gotowości szkolnej oraz diagnozy ryzyka dyskalkulii. Bogata baza ćwiczeń oraz kart pracy zapewnia nauczycielom i specjalistom materiał do efektywnej i atrakcyjnej terapii ucznia.

Eduterapeutica Dyskalkulia jest pomocna w pracy z dziećmi w oddziałach terapeutycznych i oddziałach integracyjnych w wieku 8-12 lat, a wypadku dzieci z większymi deficytami rozwoju intelektualnego również w starszym wieku.

Eduterapeutica Lux Dyskalkulia
Eduterapeutica Lux Dysleksja.

Eduterapeutica Lux Dysleksja

Twoi uczniowie z ryzykiem dysleksji lub zdiagnozowaną dysleksją rozwojową mają szansę w krótkim czasie opanować umiejętności koncentracji uwagi, sylabizowania i budowania zdań, czytania i pisania, pisania poprawnego ortograficznie.

Multimedialne ćwiczenia w programie przygotowane zostały w kilku wersjach, o różnych stopniach trudności, co zapewnia możliwość ich dostosowania do wieku i poziomu umiejętności, a także wykorzystywania w kolejnych etapach zajęć.

Dlaczego pakiet multimedialny Eduterapeutica Lux?

Eduteraputica lux pomoc dla nauczycieli w pracy hybrydowej

Idealny do pracy hybrydowej

Każde ćwiczenie można pobrać i wysłać e - mailem, co doskonale sprawdza się w pracy zdalnej czy hybrydowej.

Eduterapeutica Lux przyjazna szata graficzna idealna do terapii SPE.

Interaktywność i prostota obsługi

Przyjazne i ciekawe wizualnie ćwiczenia zachęcają do udziału w terapii. Budują wiarę we własne możliwości.

Eduterputica Lux sprawdzone materiały dydaktyczne proste w obsłudze.

Uniwersalność w użytkowaniu

Ćwiczenia uniwersalne w użytkowaniu, masz dostęp do nich zarówno w wersji offline i online.

Poznaj inne nasze Terapeuciaki