Długopisy 3D - nieodłączny element terapii

Długopisy 3D marki Banach, stały się nieodłącznym elementem zajęć w każdego rodzaju palcówkach edukacyjnych. Od zajęć przedszkolnych po zajęcia w szkołach ponadpodstawowych. Cieszą się uznaniem wśród uczniów oraz nauczycieli, ponieważ ich wieloobszarowe zastosowanie pozwala przeprowadzić lekcję w sposób angażujący,  a zarazem merytoryczny. Nie bez powodu są najczęściej wybieraną nowoczesną technologią przez Dyrektorów szkół. E - book, który powstał we współpracy ze Specjalni.pl, to zbiór zebranych przez Terapeutki praktyk i wskazówek do owocnej terapii z długopisem 3D Banach. Pobierz poradnik, a pokochasz to urządzenie jak my! 

Dzieci używają długopisów 3D marki Banach 3D
Autorki ebooka o długopisach 3D

Poznaj Autorki e-booka

Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska to nauczycielki z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy. Wspólnie prowadzą popularnego bloga "Specjalni.pl", na którym dzielą się pomysłami na efektywne zajęcia dydaktyczne, wspomagające rozwój dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Należą do społeczności Superbelfrzy RP i posiadają wiele nagród za wyjątkowe osiągnięcia w obszarze nauczania, które jeszcze bardziej podkreślają ogromne zaangażowanie w zawód terapeuty i nauczyciela. Ponadto są Ambasadorkami naszego Wydawnictwa i wspomagają nas w propagowaniu nowoczesnych technologii w szkolnictwie i w gabinetach terapeutycznych.. 

Pobierz e-book "Długopisy 3D w terapii i edukacji"

Zostań posiadaczem darmowej, pełnowartościowej wiedzy o praktycznych sposobach na wykorzystanie długopisu 3D Banach i rozwiń swoje zajęcia o ciekawe rozwiązania edukacyjne. 

Przykładowe prace z długopisem 3D. Zainspiruj się!

Stań się szczęśliwym posiadaczem długopisów 3D