Gwarancja GOLD dla sprzętu Banach 3D

W celu zagwarantowania najwyższej jakości obsługi serwisowej oraz zapewnienia łatwości użytkowania drukarki 3D, wprowadziliśmy ulepszone warunki gwarancji dla drukarki Banach School.

Dotychczas udzielaliśmy Państwu gwarancji na drukarkę 3D Banach School na okres 24 miesięcy i jest to standardowy czas trwania gwarancji.

Wydłużamy gwarancje na drukarki 3D Banach School zakupione w ramach projektu Laboratorium Przyszłości:

 1. Dla Placówek Publicznych - do 31 sierpnia 2024 roku 
 2. Dla Placówek Niepublicznych - do 31 czerwca 2025 roku

Gwarancja GOLD to dodatkowa bezpłatna usługa, w ramach której otrzymacie Państwo:

 • stałe wsparcie merytoryczne i sprzętowe,
 • usługę serwisową door to door, 
 • pełną diagnostykę i konserwację drukarki 3D (m.in. smarowanie łożyska, regulacja pracy ekstrudera itp.)
 • dodatkową bezpłatną opiekę serwisową.
 • wymiana dyszy drukującej, 
 • czyszczenie dyszy drukującej.
 • wymiana podkładki magnetycznej (jednorazowo),
 • kompleksowy przegląd i konserwacja drukarki 3D,
 • test sprawności drukarki.

  Oznacza to, że zapewniamy kompleksową naprawę wszystkich potencjalnych usterek, które mogą wystąpić podczas użytkowania drukarki 3D Banach School, tak abyście mogli Państwo korzystać z niej trwale i bez przeszkód na zajęciach szkolnych.

W ramach gwarancji GOLD, jako jedyni producenci na rynku polskim, oferujemy bezpłatnie wymianę lub czyszczenie elementów, które ulegają zużyciu w trakcie pracy drukarki 3D Banach School.

Dbając o najwyższą jakość usługi serwisowej, każda drukarka w ramach gwarancji GOLD poddawana jest specjalistycznemu testowi – sprawdzamy parametry oraz drukujemy różne modele. Proces ten trwa nawet do 48 godzin. Po zakończeniu testów otrzymujecie Państwo wynik w postaci wydrukowanego modelu 3D, co pozwala potwierdzić jakość drukowanych modeli oraz gotowość drukarki do dalszego użytkowania.

5/5

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie. 

Zaprojektuj samodzielnie model 3D

Poznaj podstawy projektowania w programach Autodesk TinkerCad oraz Fusion 360. Łukasz Gierek – Ambasador marki Banach 3D, a przede wszystkim doświadczony ekspert w druku 3D i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, w przystępny i ciekawy sposób wprowadzi Was w świat projektowania 3D. Zapraszamy!

Zapisz się na szkolenie z obsługi drukarki Banach School

Cześć jestem Monika i jestem redaktorem oraz koordynatorem projektów 3D w Ei System. Serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenie online z zakresu obsługi drukarki 3D Banach School.

Podczas szkolenia online poznasz zasady obsługi drukarki 3D na poziomie podstawowym. Omówimy, jak rozpocząć pracę z drukarką Banach School od rozpakowania po uruchomienie i przygotowanie pierwszego wydruku. Podpowiemy również, jak wykorzystać druk 3D w wielu obszarach edukacji.

Zapisz się na szkolenie i weź w nim udział w najodpowiedniejszym dla siebie czasie. To Ty decydujesz o której godzinie i w którym dniu skorzystasz z udostępnionych przez nas materiałów.

Po wypełnieniu formularza, szkolenie otrzymasz na maila. Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, ponieważ oprócz szkolenia, przygotowaliśmy dla Was całą serię materiałów dydaktycznych, które przydadzą się każdemu kto rozpoczyna przygodę z drukiem 3D. 

Dołącz do grupy na Facebooku

Nasze Wydawnictwo działa wieloobszarowo, aby tradycyjna edukacja stała się edukacją przyszłości . Wiemy jednak, że intensywne zmiany w szkolnictwie, powodują, że nauczyciele mają więcej wyzwań, a co za tym idzie o wiele więcej pracy . W tak dynamicznym środowisku potrzebne jest wzajemne wsparcie, dzielenie się doświadczeniem, poszukiwanie pomocy i inspiracji. Z tego względu powstała grupa „Szkolny druk 3D – Banach”, która zrzesza już około dwa tysiące nauczycieli z polskich placówek.  Zachęcamy do dołączenia. Inspiruj siebie. Inspiruj innych!ponad