Patronaty konkursu "Droga do Przyszłości"

Patronat honorowy

Minister Edukacji i Nauki

Działania w obszarze oświaty i wychowania oraz nauki i szkolnictwa wyższego. Wspiera innowacyjność naszego edukacyjnego projektu.

GovTech Polska

Działają przekrojowo w całym sektorze publicznym na rzecz koordynacji strategicznych projektów cyfrowych. Wspierają inicjatywy istotne dla rozwoju edukacji.

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Publiczna placówka doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym, prowadzona przez ministra edukacji i nauki.

Prezydent Miasta Poznań

Patronat przyznawany jest przedsięwzięciom i inicjatywom wartościowym społecznie i istotnym dla rozwoju i promocji Miasta Poznania.

Wojskowa Akademia Techniczna

Lider w kreowaniu powiązań pomiędzy przemysłem i biznesem a ośrodkami naukowo-badawczymi w poszukiwaniu innowacji.

Patronaty merytorycznie i naukowe

Współprace partnerskie Wydawnictwa Ei System

Współpraca partnerska

Studenci kierunków pedagogicznych mają szansę rozwoju kluczowych umiejętności w pracy pedagoga. Pakiety Eduterpautica lux do nauki na kierunkach pedagogicznych. i drukarki 3D to szansa, na poznanie nowoczesnych technologii.

Instytut badań edukacyjnych

Wspólnie stworzyliśmy showroomy Laboratoria Przyszłości. Zostały one wyposażone w niezbędny sprzęt taki jak drukarki i długopisy 3D Banach. Dzięki takim współpracom uczniowie mogą zbliżyć się do świata cyfryzacji i nowoczesnych technologii.

Uniwersytet technologiczno-humanistyczny w Radomiu

Dzięki powstałemu laboratorium druku 3D, uczniowie poznają świat nowoczesnych technologii. Ponadto mają możliwość uczestniczenia w warsztatach i badaniach naukowych, które rozwiną w nich umiejętności niezbędne do pracy w zawodach przyszłóści.

Poznański park naukowo-technologiczny

Wspólnie tworzymy edukację przyszłości. Umożliwiamy uczniom rozwój umiejętności technicznych w oparciu o druk 3D. Dzięki wspsólnym działaniom kilka tysięcy placówek dydaktycznych, każdego dnia ma możliwość korzystania z laboratoriów druku 3D.

Ogólnopolski Operator Oświaty

Wspieramy projekt logopedyczny fundacji, dzięki czemu 13 placówek z całej Polski, otrzyma pakiet multimedialny Eduterpeutica lux "Trenuj ucho!". To ogromna szansa dla dzieci na terapię z użyciem sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.

Ośrodek rozwoju edukacji

Współpraca w zakresie Laboratoriów Przyszłości i wyposażenia showroomu w drukarki i długopisy 3D Banach. Dzięki czemu każdy uczeń ma szansę poznania nowoczesnych technologii.

Współprace charytatywne Wydawnictwa Ei System

Fundacja Pomocna Mama

Od kilku lat dostarczamy placówkom fundacji pomoce dydaktyczne naszej marki Eduterpautica lux. Dzięki taki działaniom, placówki bez żadnych przeszkód mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Co jeszcze bardziej motywuje nas do tworzenia nowych pomocy dla szczególnych potrzeb edukacyjnych.

Niebieska Fala

Już od ponad trzech lat charytatywnie przekazujemy nasze pakiety Eduteraputica lux placówkom, które wspiera fundacja "Niebieska Fala". Wspólnie z fundacją tworzymy książkę dotyczącą Autyzmu, dzięki której zobaczysz świat oczyma dziecka w spektrum.

Wydawnictwo Ei System jako Partner merytoryczny

Centralny Dom Technologii CDT

Zostaliśmy Patronem merytorycznym ważnego konkursu promujące polską kulturę. Projekt "Wizja przeszłości" dofinansowany jest ze środków Ministra Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szkoły objęte Patronatem przez markę Banach 3D

"Trójwymiarowa szkoła Banacha"

Projekt ma na celu zachęcenie szkół ponadpodstawowych do aktywnego wykorzystywania drukarek 3D Banach School. Uczniowie oraz Nauczyciele mają szansę na poszerzenie swoich umiejętności technicznych, niezwykle istotnych w świecie nastawionym na cyfryzację i nowoczesne technologie. 

Uczestniczymy w wielu ważnych wydarzeniach edukacyjnych

Jako Wydawnictwo edukacyjne angażujemy się w różnorodne istotne wydarzenia ściśle związane z obszarem naszych działań. Wspierają nas znane i cenione osobistości ze świata edukacji - nasi Promotorzy oraz Ambasadorzy. Prowadzimy warsztaty edukacyjne, uczestniczymy w konferencjach, czy przeprowadzamy prelekcję np. z obszaru cyfryzacji i nowoczesnych technologii. Cały czas pogłębiamy naszą wiedzę oraz dzielimy się tą już nabytą, aby móc dostarczać Wam sprawdzone rozwiązane edukacyjne. 

Nauczyciel roku 2023

Nauczycielem roku został Radosław Potrac. My mieliśmy ogromną przyjemność zostać fundatorem nagrody głównej dla zwycięskiej szkoły.

XVII Kongres Zarządzania Oświatą

Jak co roku uczestniczymy w jednej z najważniejszych konferencji edukacyjnej. Prezentujemy na niej nasze nowości, ale również uczestniczymy w prelekcjach.

Światowy Kongres Kopernikański

Podczas światowej konferencji w Toruniu zostaliśmy sponsorem w konkursie kopernikańskim. Mieliśmy też okazję poznać wybitnie zdolnych młodych ludzi.

Edukacyjny festiwal
Collegium Humanum

W czasie festiwalu uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach z długopisów i drukarek 3D Banach.

Współpracuj z nami

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!