Opinie Klientów

Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obs
Czytaj więcej ...
Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obserwacji wynika, że nauka obsługi następuje błyskawicznie i już po kilku próbach uczniowie wykonywali bardziej skomplikowane projekty. Długopis 3D idealnie sprawdza się jako narzędzie do projektowania. Narzędzie nie zacina się, poprawnie wydaje materiał i nagrzewa filament. Jakość wytworzonych produktów jest na bardzo dobrym poziomie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów,
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów, a zajęcia przy ich wykorzystaniu zostają zapamiętane. Dla nauczyciela wygodą jest praktyczne zapakowanie długopisów w walizki, co pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu z sali do sali.

Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematy
Czytaj więcej ...
Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematycznych, rozwijających percepcję wzrokową czy koordynację oko-ręka. Reakcja dzieci? Zachwyt i ogromna chęć do zabawy. Pojawiły się także pytania od dzieci: Z czego to jest zrobione? Zdecydowanie jestem zwolenniczką nauki przez zabawę i działania w przestrzeni (nie na karcie zadaniowej). Dzieci także chętniej wchodzą w tego typu aktywności. W mojej głowie rodzą się kolejne pomysły na wykorzystanie długopisu! Daje tyle możliwości! Stanowi motywację do pracy, rozwija kreatywność i pozwala stworzyć obiekty przestrzenne. Nie wspomnę już o walorach związanych z doskonaleniem motoryki i precyzji. Może być także narzędziem, które podniesie jakość pracy w małych zespołach lub w parze.

Długopis Banach 3D + Filament PLA 200 m ZESTAW

Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób ch
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób choinkowych, po karnawałowe maski, zawieszki, pamiątkowe znaczki z biwaku, aż po zaginione w akcji pierścienie do chusty! Co głowa, to pomysł! Długopis 3D działa terapeutycznie - sprzyja rozwojowi koncentracji, usprawnia małą motorykę i precyzje ruchów.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy przyjęte z wielkim entuzjazmem wśród młodzieży Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu oraz I LO Świecie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Dodaj opinię

Ocena:
Anuluj
Drukarka Banach School polecana na zajęcia edukacyjne

Drukarka Banach School polecana na zajęcia edukacyjne

- Kategorie: Druk 3D

Nowoczesne technologie stają się codziennością zarówno w polskich szkołach publicznych, jak i niepublicznych. IIstotne jest jednak to, aby dobrać taki sprzęt, który został dokładnie sprawdzony pod kątem łatwości obsługi i przede wszystkim, pod kątem potrzeb nauczycieli i uczniów. Jednym z urządzeń, które są chętnie wybierane przez szkoły są drukarki 3D. Nie mniej jednak nie każdy sprzęt spełnia oczekiwania branży edukacyjnej. Warto wtedy przeanalizować dostępne możliwości, aby być w pełni usatysfakcjonowanym z wyboru.

Drukarka Banach School dlaczego warto?

Drukarka Banach School powstała po uprzedniej anlizie potrzeb nauczycieli, dyrektrów oraz uczniów. Banach 3D to marka, która skupia się tylko i wyłącznie na branży edukacyjnej, a więc każdy sprzęt jest przemyślany i dokładnie przetestowany przez specjalistów.

1. Drukarka Banach School to urządzenie niewymagające skomplikowanej obsługi, dzięki czemu jest jedną z najczęściej wybieranych drukarek 3D w polskich szkołach. 

2. Banach School jest bardzo lekka, przez co bezproblemowo można ją przetransportować w wybrane miejsce. 

3. Wiemy, jak ważne jest pełne skupienie i zaangażowanie nauczyciela na lekcjach, dlatego też drukarka Banach School 3D nie wymaga poziomowania. Skraca to maksymalnie czas przystąpienia do druku wybranego modelu 3D. 

4. Kolejną ważną cechą urządzenia jest to, że się nie rozreguluje podczas zajęć edukacyjnych.

5. Każdy oczekuje, że wybrany projekt 3D pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego modelu 3D praktycznie w całości odwzorowanego. Drukarka Banach School 3D charakteryzuje się wysoką jakością druku, a więc nie musisz się martwić o nieciekawe i nieprawidłowe wydruki. 

Filamenty PLA dedykowane
drukarce Banach School 3D

Oprócz sprawdzonej drukarki 3D, ważnym elementem są wysokiej jakości filamenty. Filamenty PLA to biodegradowalne i bezpieczne dla dzieci materiały do wydruku modeli 3D. Różnorodna paleta kolorów pozwala na stworzenie nietuzinkowych prac 3D, a co za tym idzie uczniowe mogą realizować swoje najbardziej kreatywne pomysły. Nie bez powodu nauczyciele decydują się na wybór właśnie tych filamentów. Ważną i bardzo docenianą cechą PLA jest to, że nie skręcają się na szpuli podczas trwania wydruku – jest on ciągły i płynny, więc nie musisz odrywać się od zajęć. Filamenty PLA absorbują farby akrylowe, a więc można malować je w wybranym kolorze. Jego jednolity rozmiar zapobiega czopowaniu dyszy, a wizyty w serwisie nie są już aż tak potrzebne. Zobacz krótkie lekcje Łukasza Gierka, który dokładnie opowie o możliwościach filamentów PLA. 

Obejrzyj -> FILAMENTY PLA 

Szeroka baza projektów 3D od Banach 3D

Marka Banach 3D kompleksowo opiekuje się szkołami, oferując nie tylko sprawdzone drukarki 3D czy filamenty. Udostępniamy uczniom ogromny zasób pomocy dydaktycznych w postaci projektów 3D, które możesz wydrukować na zajęciach przedmiotowych. Niezależnie, czy jest to matemtyka, czy język polski – każdy nauczyciel znajdzie coś dla siebie. Projekty są na bieżąco aktualizowane, a więc nasza baza druku 3D ciągle się powiększa. Niejednokrotnie słyszymy od specjalistów, jak – dzięki odpowiednio dobranym nowoczesnym technologiom – ich szkoła jest zauważona i ceniona przez rodziców i instytucje lokalne. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania! Zachęcamy do korzystania z bazy projektów dla drukarek Banach School 3D.

Baza projektów -> POBIERZ PROJEKT 3D

Powiązane posty

Udostępnij