Pobierz e-book dotyczący logopedii

Terapeutyczny pakiet prezentacyjny

Z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce pakiet prezentacyjny dla trzech wybranych zestawów: Logopedia, Dysleksja i Dyskalkulia. W ramach pakietu prezentujemy po 10 przykładowych interaktywnych, multimedialnych ćwiczeń z zakresu logopedii, dyskalkulii oraz dysleksji. Przyjazne i ciekawe wizualnie ćwiczenia interaktywne zachęcają dzieci do udziału w terapii, a dodatkowo budują w nich optymizm, wytrwałość i wiarę we własne możliwości. Publikacje te są wydawane w ramach marki Eduteraputica lux, która jest dostosowana do prowadzenia skutecznej terapii stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej. Licencja otwarta pozwala na korzystanie z materiałów multimedialnych zarówno przez nauczycieli, jaki i uczniów. 

Pobierz e-book dotyczący logopedii

Jak przygotować dziecko do pracy z programem komputerowym Eduterapeutica lux logopedia.

Pobierz e-book terapeutki Anny Tońskiej-Szyfelbein, poznaj najważniejsze zagadnienia logopedyczne. 

Pobierz e-book dotyczący specjalnych potrzeb edukacyjnych

Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w placówce ogólnodostępnej. Prawidłowa diagnoza i pomoc w adaptacji

Pobierz e-book doktor Juli Kisielewskiej i doktor Anety Wojciechowskiej oraz skorzystaj z wersji demo programów Eduterapeutica lux. 

Pobierz e-book dotyczący specjalnych potrzeb edukacyjnych

Scenariusz zajęć - Telefoniczne Przygody

Poprowadź zajęcia z gotowym scenariuszem zajęć Pani Darii Wellman Pozytywnewsparcie 🤓

Scenariusz jest idealny do nauki ważnych numerów telefonów 📞

Dzieci przy okazji świetnej, kreatywnej zabawy mogą nauczyć się numerów alarmowych, a co za tym idzie uratować komuś życie 🎓

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne dla klas 4-8 – karty pracy

Wypróbuj wybrane karty pracy dla uczniów. Udostępnione materiały pomagają w pracy z uczniami zmagającymi się z dysleksją, dysortografią, dysgrafią i dyskalkulią. Opracowane karty pracy stanowią część zestawu pomocy dydaktycznych Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne dla klas 4-8. Karty pracy stanowią wsparcie w terapii w takich obszarach jak analiza wzrokowa, przewidywanie, pamięć, koncentracja, czy syntez wzrokowa.

Ćwiczenia Logopedyczne – karty pracy

Wykorzystaj 5 nowych kart pracy przydatnych podczas prowadzenia ćwiczeń logopedycznych. Opracowane karty pracy pomagają w ćwiczeniu głosek “sz” “cz” “ż/rz” i “r”. Więcej informacji o materiałach przydatnych w terapii logopedycznej znajdziesz tutaj – Eduterapeutica Logopedia.