Opinie Klientów

Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obs
Czytaj więcej ...
Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obserwacji wynika, że nauka obsługi następuje błyskawicznie i już po kilku próbach uczniowie wykonywali bardziej skomplikowane projekty. Długopis 3D idealnie sprawdza się jako narzędzie do projektowania. Narzędzie nie zacina się, poprawnie wydaje materiał i nagrzewa filament. Jakość wytworzonych produktów jest na bardzo dobrym poziomie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów,
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów, a zajęcia przy ich wykorzystaniu zostają zapamiętane. Dla nauczyciela wygodą jest praktyczne zapakowanie długopisów w walizki, co pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu z sali do sali.

Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematy
Czytaj więcej ...
Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematycznych, rozwijających percepcję wzrokową czy koordynację oko-ręka. Reakcja dzieci? Zachwyt i ogromna chęć do zabawy. Pojawiły się także pytania od dzieci: Z czego to jest zrobione? Zdecydowanie jestem zwolenniczką nauki przez zabawę i działania w przestrzeni (nie na karcie zadaniowej). Dzieci także chętniej wchodzą w tego typu aktywności. W mojej głowie rodzą się kolejne pomysły na wykorzystanie długopisu! Daje tyle możliwości! Stanowi motywację do pracy, rozwija kreatywność i pozwala stworzyć obiekty przestrzenne. Nie wspomnę już o walorach związanych z doskonaleniem motoryki i precyzji. Może być także narzędziem, które podniesie jakość pracy w małych zespołach lub w parze.

Długopis Banach 3D + Filament PLA 200 m ZESTAW

Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób ch
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób choinkowych, po karnawałowe maski, zawieszki, pamiątkowe znaczki z biwaku, aż po zaginione w akcji pierścienie do chusty! Co głowa, to pomysł! Długopis 3D działa terapeutycznie - sprzyja rozwojowi koncentracji, usprawnia małą motorykę i precyzje ruchów.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy przyjęte z wielkim entuzjazmem wśród młodzieży Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu oraz I LO Świecie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Dodaj opinię

Ocena:
Anuluj
Gwarancja GOLD dla Banach 3D

Gwarancja GOLD dla Banach 3D

- Kategorie: Druk 3D

Gwarancja GOLD dla sprzętu Banach 3D, to przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe wraz z dodatkową bezpłatną usługą serwisową.  Pomożemy Ci w pierwszych krokach ze sprzętem, wskażemy obszary, w jakich możesz zaadaptować go w swojej szkole, a także pomożemy rozpocząć drukowanie 3D w Twojej placówce.  Jako jedyni na rynku oferujemy pełne wsparcie merytoryczne, dzięki któremu nasi specjaliści odpowiedzą telefonicznie, mailowo oraz na grupie FB na najczęstsze pytania związane z drukiem 3D, takie jak przygotowanie drukarki 3D do druku, wybór odpowiedniego modelu, przygotowanie plików do druku. Wskażemy, w jakich programach graficznych można stawiać pierwsze kroki w modelowaniu.

Dlaczego Banach School 3D?

Drukarka 3D Banach School to rozwiązanie idealne dla edukacji! Szczególnie jeżeli mowa tutaj o szkołach podstawowych, gdzie nie wykonuje się skomplikowanych, mocno zaawansowanych wydruków. A więc dlaczego to Banach School sprawdzi się najlepiej?
 1. Drukarka Banach jest lekka, stabilna i skonstruowana w taki sposób, aby z łatwością ją przenosić i transportować. Nie zawiera zbędnych elementów, które mogą utrudniać pracę na drukarce.
 2. Banach 3D został stworzony dla nauczycieli i dyrektorów, którzy potrzebują prostego w obsłudze i nieskomplikowanego urządzenia do druku 3D.
 3. Praca na drukarce została maksymalnie uproszczona, ponieważ nie wymaga poziomowania przed przystąpieniem do druku. Dzięki temu na zajęciach możesz skupić się na potrzebach edukacyjnych uczniów, a nie na przygotowaniu drukarki.
 4. Wybierając drukarkę Banach 3D masz pewność, że w trakcje zajęć lekcyjnych z jej wykorzystaniem, urządzenie się nie rozreguluje. 
 5. GWARANCJA GOLD – pełne wsparcie merytoryczne, serwisowe i dydaktyczne, które otrzymujesz wraz z zakupem sprzętu marki Banach 3D.
 6. Końcowy efekt po wydrukowaniu modelu 3D, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, z zachowaniem wszelkich najmniejszych elementów z projektu- projekt jest doskonale odwzorowany.

Zaufaj specjalistom od druku 3D

Oprócz sprzętu możecie być pewni, że otrzymacie od nas pomoc wykwalifikowanych pracowników oraz nauczycieli, którzy specjalizują się w nowoczesnych technologiach. We współpracy ze specjalistami udostępniamy bezpłatne materiały video, artykuł, scenariusze i wiele więcej informacji ze świata druku 3D. Na Facebooku powstała grupa sympatyków nowoczesnych technologii, którzy inspirują siebie i innych. Zapraszamy dołącz do nas -> "Szkolny druk 3D - Banach".

Nasi wspaniali Ambasadorzy i pasjonaci druku 3D:

 1. Jolanta Majkowska,
 2. Zyta Czechowska,
 3. Łukasz Gierek,
 4. Jacek Kawałek,
 5. Artur Tutka,
 6. Edyta Borowicz-Czuchryta,
 7. Anna Skrzypczak-Gniot.

Ambasadorzy Banach 3D

Powiązane posty

Udostępnij