Opinie Klientów

Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obs
Czytaj więcej ...
Przez ostatnie dwa miesiące podczas prowadzenia zajęć z drukowania 3D, miałem możliwość korzystania z zestawu długopisu 3D Banach Master. Młodzież, zarówna podczas lekcji i podczas zajęć dodatkowych, chwaliła sprzęt za łatwość w obsłudze. Z mojej obserwacji wynika, że nauka obsługi następuje błyskawicznie i już po kilku próbach uczniowie wykonywali bardziej skomplikowane projekty. Długopis 3D idealnie sprawdza się jako narzędzie do projektowania. Narzędzie nie zacina się, poprawnie wydaje materiał i nagrzewa filament. Jakość wytworzonych produktów jest na bardzo dobrym poziomie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów,
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D są łatwe w obsłudze. Świetnie sprawdzają się w szkole ponadpodstawowej. Uczniowie chętnie wykonują własne projekty i poprzez zabawę uczą się modelowania oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Praca z długopisami angażuje wiele zmysłów, a zajęcia przy ich wykorzystaniu zostają zapamiętane. Dla nauczyciela wygodą jest praktyczne zapakowanie długopisów w walizki, co pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu z sali do sali.

Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematy
Czytaj więcej ...
Długopis 3D jest doskonałą pomocą edukacyjną w terapii dzieci ze SPE (i nie tylko…). Ten produkt stał się dla mnie narzędziem do tworzenia zindywidualizowanych pomocy terapeutycznych, tj.: alfabet palcowy (daktylografia PJM), pomocy do zabaw matematycznych, rozwijających percepcję wzrokową czy koordynację oko-ręka. Reakcja dzieci? Zachwyt i ogromna chęć do zabawy. Pojawiły się także pytania od dzieci: Z czego to jest zrobione? Zdecydowanie jestem zwolenniczką nauki przez zabawę i działania w przestrzeni (nie na karcie zadaniowej). Dzieci także chętniej wchodzą w tego typu aktywności. W mojej głowie rodzą się kolejne pomysły na wykorzystanie długopisu! Daje tyle możliwości! Stanowi motywację do pracy, rozwija kreatywność i pozwala stworzyć obiekty przestrzenne. Nie wspomnę już o walorach związanych z doskonaleniem motoryki i precyzji. Może być także narzędziem, które podniesie jakość pracy w małych zespołach lub w parze.

Długopis Banach 3D + Filament PLA 200 m ZESTAW

Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób ch
Czytaj więcej ...
Długopisy 3D w Harcówce? Czemu nie? Świetny pomysł na uatrakcyjnienie zbiórek gromad zuchowych i drużyn harcerskich. To niewielkie urządzenie ma dużą moc. Doskonale sprawdza się podczas majsterki. Za ich pomocą można wyczarować wszystko - od ozdób choinkowych, po karnawałowe maski, zawieszki, pamiątkowe znaczki z biwaku, aż po zaginione w akcji pierścienie do chusty! Co głowa, to pomysł! Długopis 3D działa terapeutycznie - sprzyja rozwojowi koncentracji, usprawnia małą motorykę i precyzje ruchów.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy przyjęte z wielkim entuzjazmem wśród młodzieży Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu oraz I LO Świecie.

Długopisy 3D Banach Master z filamentem i pakietem edukacyjnym

Dodaj opinię

Ocena:
Anuluj
Korzyści z wykorzystania długopisu 3D Banach

Korzyści z wykorzystania długopisu 3D Banach

- Kategorie: Druk 3D

Za pomocą długopisu 3D można rysować i budować trójwymiarowe obiekty, używając go na wielu powierzchniach. Efekty są natychmiast widoczne. Długopisy są bezpieczne i łatwe w obsłudze do samodzielnego użycia przez uczniów. 

Długopisy 3D Banach są przystosowane do masowego użytkowania przez uczniów. Prawidłowo użytkowane charakteryzują się dużą trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Długopis 3D Banach - korzyści dla ucznia

 1. efekt pracy jest natychmiastowy i dziecko doświadcza poczucia sprawstwa,
 2. wyzwalają dobre emocje, które wspomagają proces uczenia się,
 3. uczą cierpliwości i wytrwałości,
 4. kształcą precyzję i dokładność,
 5. pomagają w koncentracji uwagi,
 6. uczą planowania i organizacji działań,
 7. motywują do realizacji własnych pomysłów,
 8. ćwiczą myślenie trójwymiarowe czy rozwijają wyobraźnię,
 9. rozwijają umiejętność chwytu pisarskiego,
 10. wspomagają aktywność motoryczną – pomagają w ćwiczeniu sprawności ręki,
 11. wspierają proces terapii uczniów ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. 

Długopis 3D w szkole ponapodstawowej
Długopis 3D w szkole specjalnej

Długopis 3D Banach - korzyści dla nauczyciela

 1. są sposobem na włączanie dzieci w działania praktyczne,
 2. zwiększają kreatywność zajęć,
 3. dają widoczne efekty podczas zajęć rewalidacyjno-kompensacyjnych (stymulują integrację sensoryczną),
 4. wspomagają nauczycieli w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań metodycznych,
 5. są przystosowane do pracy w grupie lub indywidualnej
 6. zajęcia z długopisami 3D integrują uczniów i uczą współpracy,
 7. materiał do drukowania w długopisach (filament) ten sam co do drukarek 3D.
Wykorzytsanie edukacyjne długopisu 3D
Długopis 3D Banach

Powiązane posty

Udostępnij