search

Zestaw Filamentów Banach PCL Przedszkole

324,39 zł

Filament na rolkach z podajnikiem dla długopisów 3D to autorskie rozwiązanie dopasowane do potrzeb szkół i przedszkoli na podstawie 20 000 użytkowników długopisów Banach 3D w polskich szkołach.  

Filament PCL dedykowany jest do Długopisów 3D Banach Przedszkole.

Rozmiar
Ilość

Zestaw filamentów PCL do długopisów 3D Banach Przedszkole

 1. 250 m na 3 rolkach z wygodnym podajnikiem i cążkami do cięcia filamentów, kolor żółty, zielony, czerwony
 2. 500 m na 6 rolkach z wygodnym podajnikiem i cążkami do cięcia filamentów, kolor żółty, zielony, czerwony, niebieski, czarny, biały

Filament na rolkach z podajnikiem dla długopisów 3D to autorskie rozwiązanie dopasowane do potrzeb szkół i przedszkoli – na podstawie 20 000 użytkowników długopisów Banach 3D w polskich szkołach.  

 1. Wygodne pobieranie filamentu: Specjalny otwory umożliwiają łatwe i bezproblemowe wyciąganie filamentu z rolki. To rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i skupić się na tworzeniu wyjątkowych projektów. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko splątania i przypadkowego uszkodzenia filamentu podczas korzystania z niego.
 2. Zapobieganie splątaniom: Specjalny otwór pozwala na utrzymanie ładnego i równomiernego nawinięcia filamentu na rolce. 
 3. Ekologiczne opakowanie: Kartony zostały wykonane z materiałów ekologicznych, dzięki czemu są bardzo przyjazne dla środowiska. 
 4. Wysoka jakość filamentu: Filament PCL został starannie dobrany, aby zapewnić wysoką jakość wydruków. Dzięki temu użytkownicy długopisów 3D mogą cieszyć się doskonałymi efektami i precyzją swoich projektów.
 5. Wygoda przechowywania: Kartonowe rolki są łatwe w przechowywaniu i dzięki kompaktowemu wygodnemu opakowaniu chronią filament przed kurzem i wilgocią.
 6. Komfort użytkowania: Dołączone do zestawu cążki, pozwalają precyzyjnie przyciąć filament, wpływają na sprawne i komfortowe korzystanie z filamentu. 

Korzyści dla użytkownika:

 1. Łatwe użytkowanie: Pobieranie filamentu jest banalnie proste, filament nie plącze się, korzystanie z niego jest po prostu przyjemne.
 2. Zróżnicowane kolory filamentu: Zestawy dostępne są z różnymi kolorami filamentu PCL najczęściej używanymi w szkołach i przedszkolach. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć barwne, kreatywne projekty bez potrzeby zakupu dużych rolek filamentu.
 3. Dłuższy okres użytkowania: Dzięki 250 metrom filamentu, można drukować przez długi czas bez potrzeby częstego dokupowania filamentu. To z kolei przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.
 4. Wysoka jakość druków: Filament PCL cechuje się doskonałą jakością, dzięki czemu drukowane przedmioty są wytrzymałe, szczegółowe i elastyczne. To pozwala na tworzenie plastycznych i trwałych projektów.
 5. Wspieranie ekologii: Wybierając filament na kartonowych rolkach dbamy o środowisko naturalne.
 6. Bezpieczeństwo użytkowania: Filament PCL ze względu na niższą temperaturę topnienia i przyjazne właściwości przetwarzania, jest stosunkowo łatwy w druku 3D i bezpieczny dla początkujących użytkowników.
5903228142918

Zobacz także

Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Powiązane artykuły na blogu