Pomysł na kreatywne prezenty pod choinkę!

Pomysł na kreatywne prezenty pod choinkę!

Kategorie : Druk 3D , Pomoce dydaktyczne

Święta już tuż, tuż…Każdy z nas zaczyna szaleństwo zakupowe, związane z prezentami dla swoich bliskich. Największym wyzwaniem jest jednak prezent dla dziecka. Chcemy, aby był to wyjątkowy, niepowtarzalny upominek, który przy okazji będzie rozwijał różnego rodzaju zdolności: artystyczne, manualne, logicznego myślenia…I przy tym dawał mnóstwo radości. Przygotowaliśmy dla Was listę, kilku produktów, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka.

Długopis 3D marki Banach 3D

Długopis 3D marki Banach to narzędzie, edukacyjnej zabawy uwielbiane przez tych małych i przez tych dużych. 

Długopis 3D rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka. Za jego pomocą można tworzyć różnorodne figury, modele i rysunki według własnego pomysłu. Nic tak nie motywuje jak samodzielnie wykonany model 3D!

 1. Praca z długopisem 3D to doskonała okazja do nauki. Dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami przestrzeni, geometrii i matematyki poprzez eksperymentowanie z różnymi formami i kształtami. 
 2. Korzystanie z długopisu 3D wymaga precyzji i cierpliwości, co pozwala dziecku rozwijać umiejętności manualne. Wykonywanie precyzyjnych ruchów długopisem, korzystnie wpływa na rozwój motoryczny.
 3. Długopis 3D to również świetna zabawa w grupie. Dziecko może dzielić się swoimi pomysłami i wspólnie tworzyć różne projekty z innymi dziećmi.
 4. Praca z długopisem 3D wprowadza dziecko w świat nowatorskich technologii. Umożliwia mu eksplorowanie nowych możliwości twórczych i przygotowuje do przyszłych wyzwań.
 5. Długopis 3D może dostarcza dziecku długotrwałej radości. Można używać go wielokrotnie do tworzenia różnych projektów zgodnie z własnymi potrzebami i zainteresowaniami.
 6. Długopisy 3D pozwalają na tworzenie spersonalizowanych prezentów. To idealne rozwiązanie do stworzenia unikalnej biżuterii, ozdób, magnesów, czy nawet pocztówek, które będą miały specjalne znaczenie dla obdarowanej osoby. To doskonały sposób na wyrażenie swojej kreatywności i stworzenie czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby.
 7. Korzystanie z długopisu 3D wymaga precyzji i cierpliwości, co pomaga w rozwijaniu umiejętności związanych zarówno z rysowaniem, jak i konstrukcją.

Warto zauważyć, że zakup długopisu 3D jako prezentu pod choinkę nie tylko dostarcza rozrywki, ale także zachęca do rozwijania ważnych umiejętności i poszerzania wiedzy. Dlatego to doskonały wybór dla dziecka na święt

Gra Escape room – zamień tradycyjną planszówkę w przygodę

Gra Escape room to gotowe rozwiązanie edukacyjne wspomagające naukę i fantastyczną odkrywczą przygodę, na którą składa się zbiór nietypowych lekcji oraz unikalnych zagadek. Interesująca narracja z pewnością będzie doskonałą motywacją dla dzieci do zdobywania wiedzy. Największym walorem publikacji jest połączenie w niej zabawy z nauką. Co ważne, każdy staje się częścią fabuły i ma wpływ na podejmowanie decyzji.

 1. „Escape Room” to gra, która wymaga współpracy i komunikacji między graczami. Daje to okazję do spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub ze znajomymi. Jest to świetny sposób na stworzenie wspólnych wspomnień i zabawę podczas świątecznych spotkań.
 2. Gry planszowa „Escape Room” jest inspirowana popularnymi pokojami zagadek. Dzięki temu gracze mają szansę poczuć się, jakby byli częścią prawdziwego escape roomu. To wyjątkowe doświadczenie ożywi świąteczną atmosferę i sprawi, że prezent będzie pamiętany na długo.
 3. „Escape Room” to gra logiczna i szereg łamigłówek, które wymagają myślenia i analizowania w celu rozwiązania zagadek. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia i zdolności rozwiązywania problemów.
 4. Gry planszowe „Escape Room” są dostępne w różnych wersjach i w różnym stopniu trudności. Oznacza to, że można dobrać grę odpowiednio do wieku i umiejętności odbiorców, co sprawia, że jest to prezent uniwersalny i trafiający w różne gusta.
 5. W „Escape Room” można grać wielokrotnie, co oznacza, że to prezent, który będzie dostarczał rozrywki na dłużej.

To jak? Decydujesz się na wspólną rozrywkę, wyjątkowe doświadczenia oraz na szereg przygód zamkniętych w grze planszowej? To idealna opcja prezentowa dla dzieci lubiących gry logiczne i chcących spędzić czas w fascynujący sposób.

Pobierz przykładową kartę pracy -> POBIERZ

Drukarka SMART dla małego odkrywcy

Drukarka Banach Smart 3D jest pierwszym krokiem do stworzenia nowoczesnej pracowni druku 3D dla Twojego dziecka. Wykorzystując druk 3D, Twoje dziecko będzie kształcić umiejętności pożądane w zawodach przyszłości. Zastosowanie druku 3D umożliwia tworzenie nieszablonowych modeli 3D, który mały odkrywca będzie tworzył samodzielnie. Dlaczego Smart?

 1. Mała drukarka 3D idealna na początek pracy z drukiem 3D.
 2. Lekka i bardzo prosta w obsłudze, z uwagi na swoje małe gabaryty sprawdzi nawet w małych pokoju.
 3. Dzięki zamkniętej obudowie drukarki (przezroczyste drzwiczki z każdej strony), jest bardzo bezpieczna.
 4. Drukarka 3D umożliwia dziecku rozwijanie swojej wyobraźni i kreatywności. Dzięki niej może stworzyć praktycznie wszystko, co tylko się jemy zamarzy – zabawki, ozdoby i wiele więcej!
 5. Korzystanie z drukarki 3D uczy dziecko podstaw projektowania, programowania i technologii. W obecnych czasach umiejętności te są coraz bardziej pożądane na rynku pracy, co może się okazać wartościowe w przyszłości.
 6. Dziecko ma szansę samodzielnie projektować i drukować przedmioty. To daje mu poczucie niezależności i odpowiedzialności. Jest to świetne ćwiczenie dla rozwijania umiejętności organizacyjnych i radzenia sobie  w sytuacjach trudnych. 
 7. Poprzez ręczne tworzenie modeli 3D, dzieci mogą lepiej zrozumieć abstrakcyjne pojęcia.
 8. Podczas tworzenia własnych projektów, dziecko może czerpać mnóstwo radości i satysfakcji z obserwacji, jak jego pomysły się urzeczywistniają. To także doskonały sposób na wspólną zabawę i spędzanie czasu z rodzeństwem lub innymi członkami rodziny.

Sprawdź całą naszą ofertę różnorodnych rozwiązań, które mogą być wyjątkowym i wartościowym pomysłem na prezent dla Twojego dziecka! 

Powiązane posty

Udostępnij tę treść