Eduterapeutica Lux doceniona przez Komitet Ochrony Praw Dziecka!

Eduterapeutica Lux doceniona przez Komitet Ochrony Praw Dziecka!

Eduterapeutica Lux – Innowacyjne narzędzie edukacyjne, docenione przez Komitet Ochrony Praw Dziecka!

Seria Eduterapeutica Lux została uhonorowana Nagrodą Główną w kategorii Edukacja w XXII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowanego prze Komitet Ochrony Praw Dziecka. Dla serii Eduterapeutica Lux to nie tylko prestiżowa nagroda, ale także potwierdzenie, że produkty spełniają najwyższe standardy oraz są bezpieczne i wartościowe dla rozwoju dzieci.

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku

Konkurs organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka od ponad dwóch dekad stanowi istotne wydarzenie dla wszystkich zaangażowanych we wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Ma na celu wyróżnienie miejsc, inicjatyw i produktów, które pozytywnie wpływają na rozwój dzieci i wspierają ich edukację oraz rozwijają umiejętności społeczne i emocjonalne.

Dla wielu rodziców, opiekunów i pedagogów wybór odpowiednich produktów edukacyjnych dla dzieci może być nie lada wyzwaniem. W tłumie dostępnych na rynku opcji, poszukiwanie tych, które nie tylko są bezpieczne, ale także spełniają najwyższe standardy edukacyjne i terapeutyczne, staje się priorytetem. Właśnie dlatego konkurs organizowany prze KOPD ma tak duże znaczenie – pomaga on w dokonaniu świadomego wyboru poprzez wyróżnienie produktów, które zostały uznane za wartościowe dla rozwoju dziecka.

Poznaj tytuły z serii Eduterapeutica Lux

Tworzone przez specjalistów dla specjalistów

Eduterapeutica Lux jest jedną z wiodących marek na rynku edukacyjnym. Seria specjalistycznych pakietów multimedialnych i pomocy dydaktycznych, stworzonych z myślą o pracy z uczniami wykazującymi specyficzne trudności w uczeniu się. Pakiety z serii Eduterapeutica Lux to doskonałe narzędzia umożliwiające skuteczną diagnozę oraz terapię problemów edukacyjnych.

Każdy program z serii został przygotowany we współpracy z doświadczonym gronem ekspertów, co pozwoliło stworzyć narzędzia, które spełniają wymagania edukacyjne i terapeutyczne, jednocześnie będąc dostosowanym do realnych potrzeb i możliwości uczniów.

Eduterapeutica Lux - przyjazna dzieciom

Seria Eduterapeutica Lux dostarcza nie tylko wysokiej jakości materiały edukacyjne, ale również pomaga stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko dla rozwoju dzieci i młodzieży. To więcej niż pakiet narzędzi edukacyjnych, to przestrzeń do odkrywania nowych możliwości i osiągania sukcesów edukacyjnych!

Dlaczego Eduterapeutica Lux jest przyjazna dzieciom?

  • Nauka poprzez zabawę. Dzięki zabawie dzieci szybciej przyswajają wiedzę i nabywają umiejętności, które wcześniej sprawiały im trudności.
  • Interaktywna forma prezentacji. Dzięki interaktywnej formie prezentowania informacji dzieci szybciej przyswajają materiał, co zwiększa efektywność nauki.
  • Rozbudowane gry animacyjne. Miłe dla oka ćwiczenia w formie gier animacyjnych są doskonałym narzędziem edukacyjnym.
  • Wykorzystanie schematów znanych z gier komputerowych. Programy działają na schematach wykorzystywanych w grach komputerowych, co sprawia, że są bardziej przystępne i interesujące dla dzieci.
  • Materiały przygotowane i opracowane przez ekspertów. Seria Eduterapeutica Lux została opracowana przez grono ekspertów, co gwarantuje wysoką jakość, wartość edukacyjną i skuteczność materiałów.
  • Dostosowane do wieku i umiejętności ucznia. Materiały stworzone z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zostały odpowiednio dostosowane do ich wieku i umiejętności, co sprawia, że są bardziej skuteczne i atrakcyjne.
  • Podnoszenie efektywności terapii. Jest doskonałym narzędziem terapeutycznym. Dzieci nie odczuwają, że uczestniczą w zajęciach terapeutycznych, co sprawia, że chętniej wykonują ćwiczenia i są bardziej zmotywowane do ich powtarzania.
  • Łatwość użytkowania aplikacji. Intuicyjny interfejs sprawia, że programy są łatwe w obsłudze zarówno dla nauczycieli, jak i dzieci.
  • Otwarta licencja dla placówek. Dostępność otwartej licencji dla placówek pozwala na szerokie wykorzystanie serii Eduterapeutica Lux w różnych środowiskach edukacyjnych.

Powiązane posty

Udostępnij tę treść