search

Eduterapeutica Lux SPE Nastolatki Online

804,88 zł

Dysgrafia, dysortografia, dysleksja, dyskalkulia

Program Eduterapeutica Nastolatki wzbogaca standardowe metody terapii i zaangażuje uczniów do aktywności w trakcie zajęć.

Licencja otwarta –  nieograniczona ilość użytkowników i urządzeń.

Ilość

Eduterapeutica Lux SPE Nastolatki.

Wyjątkowy pakiet dedykowany uczniom w wieku 15-17 lat!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne Nastolatki to godny uwagi multimedialny pakiet ćwiczeń. Program przeznaczony jest do terapii dysleksji rozwojowej i dyskalkulii wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Jest odpowiedni dla placówek zajmujących się reedukacją osób z różnymi dysfunkcjami.   Niewątpliwie będzie praktycznym wsparciem dla nauczycieli specjalistów oraz pedagogów odpowiedzialnych za pracę  z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wykorzystanie komputerów w trakcie zajęć oraz atrakcyjność ćwiczeń zwiększa motywację uczniów. Program korzystnie wpływa na prawidłową ocenę samego siebie. W klasach integracyjnych uczniowie mogą pracować z jednym programem na różnych poziomach trudności.

Pakiet Eduterapeutica Lux SPE Nastolatki zawiera:

  • 230 interaktywnych gier, zabaw i ćwiczeń komputerowych na różnych poziomach trudności nawiązujących do gier komputerowych,
  • 317 kart pracy w programie – utrwalają ćwiczenia w wersji multimedialnej,
  • poradnik metodyczny.

Ze względu na wykorzystanie komputera i ćwiczeń multimedialnych, zajęcia są niewątpliwie atrakcyjniejsze dla uczniów. Terapia wspomagana ćwiczeniami interaktywnymi w rewalidacji uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, niewątpliwie  przynosi bardzo dobre rezultaty i jest skuteczniejsza od zajęć tradycyjnych.

Ćwiczenia wspierają:

  • percepcję wzrokową,
  • pamięć,
  • koncentrację,
  • rozwój motoryki, koordynacji oraz integracji sensorycznej uczniów,
  • myślenie matematyczne,
  • umiejętności ortograficzne i językowe.

W pakiecie Eduterapeutica Nastolatki Specjalne Potrzeby Edukacyjne godna uwagi jest praca uczniów z długopisami 3D. Uczniowie uczą się koncentracji, cierpliwości, ćwiczą umiejętności manualne (np. właściwy chwyt pisarski). Zajęcia z użyciem długopisu 3D wyzwalają pozytywne emocje, które wspomagają proces uczenia.

Pakiet Eduterapeutica Lux SPE Nastolatki można sfinansować z projektu “Aktywna Tablica” – więcej informacji na temat środków celowych znajdziecie TUTAJ.

Specyficzne kody

ean13
5904624771580
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Powiązane artykuły na blogu